Vyhľadávanie
dubaj@nadosah.sk
051 3700006, 0915359860
Adresa: JUMEIRAH ROAD PO BOX 11416, Dubai
Rezervácia

Jumeirah Beach Hotel

Všetky termíny zájazdov: Jumeirah Beach Hotel

Popis
Plážový hotel vás na prvý pohľad doslova očarí krásnym netradičným dizajnom v tvare morskej vlny. A rovnako úchvatný je aj jeho luxusne zariadený interiér, ktorý k úplnej dokonalosti ešte dopĺňa nezabudnuteľný výhľad na Arabský záliv.Poloha:
Hotel Jumeirah Beach je situovaný priamo na pláži v časti Jumeirah. Je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku, keďže rezort sa pýši jedným z najväčších aquaparkov Wild Wadi Waterpark, ktorý môžete využívať zadarmo. Nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v hoteli. Najbližšie golfové ihriská sú Mongomerie Dubai sú vzdialené 10 km a Emirates golf club 12 km. Centrum Dubaja je vzdialené 14 km od hotela a medzinárodné letisko sa nachádza len 25 km od hotela.

Vybavenie:
26- poschodová budova, 618 izieb, výťahy, recepcia, lobby s WiFi, 15 reštaurácií, 8 barov, 6 bazénov, detský bazén, aquapark, animácie, kino, miniklub (3 – 12r.), fitnes, plážový volejbal, tenisové kurty, mini futbal, sauna, jacuzzi. Za poplatok: SPA centrum, masáže, osvetlenie tenisového kurtu a lekcie tenisu, squash, lezecká stena, vínna pivnica, práčovňa, obchody, doktor, požičovňa áut, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek bez balkóna, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., deluxe izby s balkónom (max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, väčšina izieb má francúzsky balkón, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar, room service.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za poplatok: polpenzia. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel je situovaný priamo na súkromnej bielej piesočnatej pláži. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii zadarmo. K dispozícii je široká ponuka vodných športov a škola potápania za poplatok.