Vyhľadávanie
dubaj@nadosah.sk
051 3700006, 0915359860
Adresa: JUMEIRAH ROAD,P.O. BOX 71256, DUBAI
Rezervácia

Holiday Inn Express Jumeirah

Hotel sa nachádza v módnej štvrti Dubaja v tesnej blízkosti od World Trade Centra a Jumeirah Pláže, na ktorú je priamo z hotela zabezpečená aj bezplatná kyvadlová doprava. Vyznačuje sa svojím zaujímavým geometrickým vzhľadom a kvalitnými službami za dostupné ceny. Od Medzinárodného letiska je hotel vzdialený len 20 minút cesty autom.

Všetky termíny zájazdov: Holiday Inn Express Jumeirah

 • Názov zájazdu podľa organizátora: Holiday Inn Express Jumeirah

  Poloha
  Hotel sa nachádza v jednej z dubajských obchodných štvrtí, 3 km od komplexu svetového obchodného centra a ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu k pláži i k miestnym nákupným centrám
  Vybavenie
  Vstupná hala s recepciou, bezbariérový prístup, bar, reštaurácia (à la carte), zmenáreň, spoločenské priestory, obchody v hoteli, priestor pre fajčiarov
  Ubytovanie
  DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., set na prípravu kávy a čaju, telefón, žehliaca doska/žehlička
  Stravovanie
  Raňajky, polpenzia
  Pláž
  Verejná pláž vzdialená cca 20 minút chôdze od hotela
  Šport
  Za poplatok: Fitness
  Zajímavosti
  Dieťa: za zvýhodnenú cenu
  Platobné karty
  VISA, EC/MC.
  Odkaz
  Http://www.ihg.com/holidayinnexpress/hotels/us/en/dubai/dxbjm/hoteldetail
  Internet
  Zadarmo: Bezdrôtové pripojenie v celom hoteli
  Poznámka
  Oficiálna trieda: ***
  Maximálna obsadenosť
  Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý
 • Letenky

  • odlety sú organizované z Bratislavy, alebo Viedne, podľa vášho výberu.
  • Údaje o cestujúcich je potrebné zadať presne tak ako sú zapísané v cestovnom doklade. Zmena mena po potvrdení rezervácie nie je možná. Letenky budú automatický vystavené na vami uvedené mená, bez možnosti dodatočnej zmeny.

Poloha
Hotel sa nachádza v módnej štvrti Dubaja v tesnej blízkosti od World Trade Centra a Jumeirah Pláže, na ktorú je priamo z hotela zabezpečená aj bezplatná kyvadlová doprava. Vyznačuje sa svojím zaujímavým geometrickým vzhľadom a kvalitnými službami za dostupné ceny. Od Medzinárodného letiska je hotel vzdialený len 20 minút cesty autom.

Ubytovanie
V hoteli sa nachádza 193 elegantne zariadených izieb s moderným vybavením a klimatizáciou. Každá izba je vybavená televíziou, trezorom, pripojením na internet a zariadením na prípravu čerstvej kávy či čaju. Plne vybavená kúpeľňa je tiež súčasťou každej izby v hoteli. Hostia zo zníženou pohyblivosťou majú do hotela zabezpečený bezbariérový prístup.

Atrakcie
Hostia majú v hoteli zabezpečené pravidelne bezplatné raňajky formou bufetov. Stravovať sa môžu tiež v reštaurácii priamo v hoteli. Príjemné chvíle s priateľmi pri lahodných nápojoch je možné tráviť v hotelovom bare. Zasadacie a rokovacie miestnosti sú klientom k dispozícii počas celého dňa. Recepcia hotela je k dispozícii 24 hodín a klientom okrem základných služieb pomáha aj organizovať výlety a exkurzie po Dubaji či zabezpečovať kyvadlovú dopravu na Jumeirah Beach.