Vyhľadávanie
dubaj@nadosah.sk
051 3700006, 0915359860
Golden Sands Hotel Apartments dubaj.nadosah.sk
Adresa: AL MANKHOOL RD., PO BOX 9168, Dubai
Rezervácia

Golden Sands Dubai

Všetky termíny zájazdov: Golden Sands Dubaj

Poloha
Apartmánový komplex sa nachádza v centrálnej časti Dubaja. V blízkosti je viacero nákupných centier, atrakcií a zaujímavostí. Komfortne zariadené apartmány s nadštandardným vybavením poskytujú návštevníkom počas pobytu maximálne pohodlie a odpočinok. Hotel je vhodný aj pre cestujúcich, ktorí plánujú v Dubaji stráviť dlhší čas.

Ubytovanie
Všetky apartmány v komplexe sú luxusne a elegantne zariadené s moderným vybavením. V hoteli sa nachádzajú elegantne zariadené štúdia, apartmány s jednou spálňou a rodinné apartmány. Priestranné izby sú plne zariadené a vybavené kuchynským a jedálenským kútom, vlastnou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na mesto. V každom apartmáne je zabezpečené aj bezplatné pripojenie k internetu.

Atrakcie
Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii pri bazéne, ktorá ponúka rôzne jedlá arabskej, ázijskej ale aj západnej kuchyne. Súčasťou reštaurácie je aj bar s príjemnou atmosférou a lahodnými nápojmi. Hostia si môžu počas pobytu oddýchnuť v bazéne, saune či zacvičiť si vo fitnescentre priamo v hoteli. Izbová služba a recepcia sú k dispozícii 24 hodín denne.