Vyhľadávanie
dubaj@nadosah.sk
051 3700006, 0915359860
Sofitel Dubai Jumeirah Beach Bazén Dubaj.nadosah.sk
Adresa: P. O. BOX 473828, DUBAI, JUMEIRAH
Rezervácia

Sofitel Dubai Jumeirah Beach

Poloha
Luxusný 5* hotel Sofitel Dubai Jumeirah Beach sa nachádza v srdci módnej štvrti v Dubaji, The Walk. Hotel je od pláže vzdialený len pár krokov. V jeho okolí sa nachádza viacero zábavných podnikov, kaviarni a butikov. Návštevníkom tak ponúka mnoho možností trávenia voľného času. Zo všetkých izieb a apartmánov je nádherný výhľad na Arabský záliv. 

Ubytovanie
Hotel je postavený v krásnom štýle, ktorý predstavuje kombinácia  francúzskeho umenia a arabských prvkov. 438 izieb a 40 apartmánov s luxusným vybavením ponúkajú zákazníkom jedinečné pohodlie a komfort. Každá z izieb má navyše aj priestranný balkón, a luxusné vybavenie s orientálnymi prvkami.Atrakcie
Návštevníci hotela Sofitel Dubaj majú možnosť stravovať sa v inovatívnych reštauráciách zameraných na medzinárodné kuchyne. V blízkosti hotela sa nachádza aj vodný park s množstvom atrakcií Aquaventure Atlantis a taktiež je možné vysúšať si plávanie s delfínmi. Samozrejmosťou hotela je aj fitnescentrum, vonkajší bazén a sauna. Na neďalekej pláži Jumeirah Beach, na ktorú majú klienti hotela špeciálny vstup je možné vyskúšať si viacero plážových a vodných športov.