Vyhľadávanie
dubaj@nadosah.sk
051 3700006, 0915359860
Adresa: JUMEIRAH ROAD PO BOX 11416, Dubai
Cena ubytovania od 145 €/osoba/noc
Rezervácia

Jumeirah Beach Hotel

Poloha
Jumeirah Beach Hotel je plážový rezort zo zaujímavou polohou a dizajnom. Budova je postavená v tvare lámanej vlny. Nachádza sa 15 km od centra Dubaja a 25 km od medzinárodného letiska. Hotel má vynikajúcu polohu na pobreží Perzského zálivu. V Okolí sa nachádza mnoho piesočných súkromných pláži, ktoré slúžia práve pre klientov hotela.

Ubytovanie
Jumeirah Beach Hotel má po nedávnej rekonštrukcii pre klientov k dispozícii 598 izieb a apartmánov. Ocean Deluxe izby s nádherným výhľadom sú vybavené klimatizáciou, TV so satelitným prijímačom a mini-barom. V rezorte sa môžu návštevníci ubytovať aj v niektorej z devätnástich plážových víl.

Atrakcie
Plážový rezort okolo hotela Jumeirah Beach ponúka návštevníkom okrem upravených, čistých a krásnych pláži aj mnoho zaujímavých atrakcií. Deti sa potešia návšteve detského klubu Sinbad a celým rodinám je k dispozícii Leisure Klub, v ktorom je päť bazénov, šesť tenisových kurtov a viacero vodných športov. V Celom komplexe sa nachádza 22 reštaurácii, kaviarni a barov. Súčasťou hotela je aj športový klub, v ktorom si môžu návštevníci vyskúšať najrôznejšie druhy športu. Všetci klienti Jumeirah Beach Hotela majú tiež neobmedzený prístup k vodnému svetu Wild Wadi.

Jumeirah Beach Hotel – cenník

Nižšie je uvedený orientačný cenník ubytovania, ktorý zobrazuje najnižšiu dostupnú cenu izby pre 2 osoby a jednu noc. Cena preto nemusí byť dostupná každý deň. Pre zistenie aktuálnej ceny nás kontaktujte.

  • Ocean Deluxe King dvojposteľová  izba s raňajkami od 484 Euro
  • Ocean Deluxe King s balkónom za od 535 Euro s raňajkami

Uvedené ceny sú dostupné mimo hlavnej sezóny, obyčajne v období od mája do septembra.